Par SPORTLEX

Līdz šim sporta mīļotājiem  lai iesaistīties regulārās sporta nodarbībās, bija jaiegādājas abonementu uz vienu konkrētu fitnesa klubu,uzņemoties ilgtermiņa saistības (vismaz uz vienu mēnesī vai vairāk). Sportistam, uzsākot apmeklēt fitnesa klubu, atliek cerēt, ka izvēle bija pareiza un klubā patiks gan organizācija un nodarbības, gan treneris. Bet, lai vai cik labs būtu fitnesa klubs vai fitnesa studija, bieži vien, tas nevar nodrošināt pilnu sporta pakalpojumu klāstu, vai aptvert visas sporta jomas. Kaut kas trūkst: vai kāda konkrēta grupas nodarbība, ko gribētos izmēģināt, vai arī nodarbību laiks nav ērts kluba apmeklējumam. Dažreiz regulārām sporta nodarbībam vienkārši nav laika, vai grūti paspēt laicīgi uz mīļāko klasi. Kā mēs redzam, ne vienmēr visi apstākļi sanāk ideāli.

karti3

Tāpēc mēs izdomājām izveidot principiāli jaunu pieeju sporta aktivitātēm. Sportlex piedāvā vienotu abomenetu uz visiem partneru sporta klubiem, sākot no fitnesa klubiem, beidzot ar skvošu un boulingu… (fitnesa klubi, aerobikas un jogas studijas, baseini, skvošs, ūdens aerobika, TRX, boulings, slidotavas un t.t.). Izvēles jautājums vairs nebūs šķerslis, bet dos priekšrocības ikdienas sportošanas grafiku izveides procesā. Tagad Jūs pats varat izveidot savu sporta un aktīvās atpūtas atbilstošu programmu Jūsu gaumei, iespējām un velmēm.

Vienalga, kur Jūs esat, kadā pilsētā vai rajonā, Jūs vienmēr varat atrast vietu un laiku, lai sportotu. Tagad vairs nav nepieciešams uztraukties par abonementa ierobežojumiem: vai Jums iegādāts dienas, vakara vai cita veida abonements uz kādu konkrētu klubu. Vienkarši vajag izvēlēties tuvāko sporta iestādi ar Jūs interesējošo nodarbību, trenažieru zāli vai baseinu un doties tur. Jebkurā klubā jūs būsiet “kā mājās”!

Sporta klubu – partneru klāsts pastāvīgi paplašināsies, kaut arī jau no paša darbības sākuma tas būs manāmi plašs. Partneru klubi mūsu tīklā atrodas ne tikai Rīgā, bet arī visā Latvijas teritorijā, un plānots arī citas Baltijas valstīs (Lietuva un Igaunija). Šīs risinājums ideāls ikvienam, kas  daudz ceļo vai vienkarši grib vairāk daudzveidības savā sporta dzīvē, kā arī nevēlas būt saistīts ar stingru grafiku un nosacījumiem vai kontraktiem. Ja jums nav laika vai iespējas apmeklēt konkrētu nodarbību viena klubā, Jūs varat viegli atrast vēlamo alternatīvu citā sporta klubā. Piemēram, apmeklēt Hatha joga klasi nevis ierastajā studijā, bet apmeklēt citā kluba, iepazīstot citu treneri vai studiju gadījumā, ja Jūs netiek uz savu ierasto klubu!

Šis pakalpojums arī būs interesants uzņēmumiem, kuri rūpējas par saviem darbiniekiem un viņu veselību. Lielās kompānijās pastāv prakse apmaksāt darbiniekiem sporta nodarbības vai apdrošināšanas polisi, kuru arī var izmantot abonementa iegādei sporta klubos. Neapšaubāmi tas ir jauks un svarīgs bonuss, bet, diemžēl, ne visi darbinieki to spēj izmanto dažādu iemeslu dēļ: nepatīk klubs, nav nodarbības, kuras gribētos apmeklēt, laika trūkums un tt. Ar sportlex.lv palīdzību darba devējam vairs nav nepieciešams slēgt līgumu ar konkrētu klubu, saistot sevi ar ilgtermiņa saistībām un vienošanām.Tagad darba devējam ir pietiek tikai noteikt konkrētu summu, ko darba devējs gatavs kompensēt dažādu darbinieku līmenim un mēneša beigās samaksāt rēķinu sportlex, kas tiek aprēķinats, ņemot vērā info par tiem darbiniekiem, kuri ir izmantojuši sportlex pakalpojumus un reāli apmeklēja nodarbības.

Mūsu  serviss būs interesants ne tikai sporta zāles vai aerobikas studiju apmeklētājiem, bet vienkārši sporta un aktīvu dzīvesveidu cienītājiem. Sportlex neierobežo savu piedāvājumu ar trenažieru zālēm un fitnesa klubiem, jūs arī varesiet apmeklēt slidotavas, veikborda trases, deju studijas, boulinga halles, baseinus un daudz ko citu!

Tagad  saplānot brīvo laiku aktīvam dzīvesvaidam ir ļoti vienkārši. Vairs nav nepieciešams doties uz katra kluba mājas lapu, cenšoties izprast dažādos piedāvājumus. Viss kas ir nepieciešams – izmantot Sportlex  meklēšanas filtrus un atlasīt vajadzīgo nodarbību pēc vēlamiem kritērijiem.

Sportojiet kopā ar mums – tas ir vienkārši!

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s